Bogdan Trojanek & Terne Roma
zdj
Oferta koncertowa zespołu cygańskiego Bogdan Trojanek & Terne Roma
25 maja 2016

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą koncertową i zachęcamy do współpracy OFERTA-KONCERTOWA (1)

Czytaj dalej
korona-intro
10.02.2015
11 marca 2015

Powołanie Bogdana Trojanek przez Premier Ewę Kopacz na Członka Komisji Wspólnej Rządu do spraw Mniejszości Narodowych i Etnicznych. Bogdan Trojanek będzie reprezentował Romów z całej Polski.

Czytaj dalej
iko
700-lecie Szczecinka
19 czerwca 2010

Dnia 18 czerwca 2010 roku z okazji 700-nych urodzin miasta Szczecinka Bogdan Trojanek został odznaczony przez kapitułę, w skład której wchodziły znane nam osobistości, takie jak m.in. amerykański prezenter telewizyjny mający swój talk-schow Gerald Norman znany nam bardziej jako Jerry Springer, projektantka mody Ewa Minge, czy też piosenkarka rockowa Małgorzata

Czytaj dalej
iko
Fundacja „Promyk”
23 maja 2010

Witam Panie Bogdanie! Jeszcze raz dziękujemy serdecznie za to, że wraz z zespołem wspomógł Pan swoim występem naszą imprezę charytatywną „Piknik dla Radka”. Na chwilę obecną zebraliśmy 9.300,00 zł i nadal wpływają pieniążki. Oficjalne podziękowanie wysyłamy drogą pocztową na Pana adres. W jutrzejszym „Głosie Koszalińskim” ukaże się artykuł o imprezie.

Czytaj dalej
iko
Koncert w Białym Borze
22 maja 2010

22 maja w miejscowości Biały Bór został zorganizowany koncert przez władze miasta i fundacje „Promyk” na rzecz 12-leniego Radka, który uległ wypadkowi samochodowemu. Radek potrzebuje długiego i kosztownego leczenia. Było wiele wspaniałych atrakcji, wszystkie zespoły wraz z Bogdanem Trojankiem & Terne Roma wystąpiły charytatywnie.

Czytaj dalej
Jubileusz 700-lecia Szczecinka
19 maja 2010

Bogdan Trojanek, szczecinecki Rom i lider zespołu Terne Toma, po raz kolejny bawił mieszkańców Szczecinka wraz ze swoimi Przyjaciółmi – także Romami. I po raz kolejny udowodnił ze potrafi to robić. Około 10 tysięcy osób przez kilka godzin bawiło się znakomicie. Dodajmy, ze Pan Bogdan uczcił tym samym jubileusz 700-lecia

Czytaj dalej
Informacja dla fanów muzyki cygańskiej!
13 maja 2010

Informujemy, że Pani Elena Rutkowska z zespołu „Cygańskie Czary” z Białegostoku, pochodzenia Chorwackiego i Ukraińskiego, podaje się za cygankę posiadającą prawdziwy zespół cygański. Jest to nieprawda! Pani ta wprowadza w błąd fanów muzyki cygańskiej podając się za kogoś, kim w rzeczywistości nie jest. Kalecząc naszą muzykę wykorzystuje wizerunki prawdziwych artystów

Czytaj dalej
Zespół

Zespól *TERNO* zaledwie dwa lata po założeniu, grał już coraz to więcej koncertów. Stawaliśmy się znani, ale w 1998 roku postanowiliśmy wyjechać do Londynu.

Tam mieszkał mój teść razem ze swoją rodziną. Spędziliśmy w Wielkiej Brytanii ponad rok. Był to czas licznych koncertów, wielkiego doświadczenia i ćwiczenia warsztatu muzycznego, ale również – doskonalenia swoich umiejętności.

Czytaj dalej…

Video
Galeria